Klinik Psikolog Gülgün Kurtay

Klinik Psikolog Gülgün Kurtay

Gülgün Kurtay, 2007 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji lisans bölümünden mezun olmuştur. Aynı yıl Ege Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümü yüksek lisans programına başlamış, eğitimine devam ederken çalıştığı psikolojik danışmanlık merkezinde öğrenme güçlüğü ve dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu olan çocuklarla çalışma deneyimi edinmiştir.
Prof. Dr. Oya Sorias tarafından ‘Anksiyete Bozukluğu Olan Çocuklar İçin Bilişsel Davranışçı Terapi’ eğitimi ve süpervizyonu almıştır. 2010 yılında ‘Çocuklarda Düşünce, Duygu ve Davranışları Ayırt Etme Yeteneğini Etkileyen Faktörlerin İncelenmesi’ başlıklı tezi ile klinik psikoloji yüksek lisans programını tamamlamıştır.

Eğitimi süresince Dokuz Eylül ve Ege Üniversitesi hastanelerinde ve Ege Üniversitesi Kampüs Anaokulu’nda gönüllü olarak staj yapmıştır. Stajlarının ardından sırasıyla Özel Gürsoy Psikolojik Danışmanlık Merkezi, Özel Nöron Psikiyatri Dal Merkezi, Sultanbeyli Devlet Hastanesi, Kybele Psikolojik Danışmanlık Merkezi ve Özel Pakkan Okulları’nda psikolojik danışmanlık hizmeti vermiştir.

WISC-IV, Denver II, Agte ve çeşitli çocuk değerlendirme testlerinin sertifikalı uygulayıcısıdır. 12 yıllık mesleki deneyiminin ardından şu an APPA İstanbul bünyesinde ağırlıklı olarak çocuklar ve ebeveynlere psikoterapi çalışmalarını sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.

Çalışma Saatleri:
10.00 - 19.00

Prof Dr. M. Alpay Ates Randevu:
0543 876 48 22

iletisim@appaistanbul.com
Caddebostan Mah. Bağdat Cad. Ergun Aprt. No:244 D:11 Kadıköy/İstanbul

Alsiyon Digital Agency © 2018 - 2022